LT EN
 
 
 
Naujienos Programos Priemonės Apie EŠSC
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginių archyvas
Naujienos
2009-04-04 Seminaras ekonomikos pamokų kūrėjams
Mūsų partneriai JAV Ekonominio švietimo taryba paskelbė atranką į seminarą ekonomikos pamokų rašytojams.
 
2008-07-21 Ekonomikos mokytojai tobulinosi 3-ojoje Vasaros akademijoje.
Birželio 24-27 d. Raseinių rajone, Palūksčio dvare, vyko EŠSC organizuota trečioji ekonomikos mokytojų Vasaros akademija.
 
2007-12-05 EŠSC pristatys naujausias priemones
EŠSC pristatys naujausią metodinę medžiagą bei ekonominį žaidimą Respublikinės ekonomikos mokytojų asociacijos organizuojamos konferencijos metu.
 
2007-09-14 Ekonomikos mokytojai tobulinosi "Vasaros akademijoje'2007"
Beveik 60 ekonomikos mokytojų iš visos Lietuvos tobulinosi antrojoje EŠSC rengiamoje "Vasaros akademijoje", kuri vyko 2007 m. birželio 20-23 d. Druskininkuose.
 
2007-06-11 JAV Nacionalinės ekonominio švietimo tarybos "Pamokų rašytojų seminaras"
JAV Nacionalinė ekonominio švietimo taryba paskelbė konkursą į pamokų rašytojų seminarą. Norintieji dalyvauti gali teikti prašymus iki 2007 m. liepos 8 d.
 
2007-03-21 Elektroniniai ištekliai mokytojams
Mūsų tinklapio dalis "Priemonės" papildyta nauju skyreliu "Elektroninė bibliotekėlė".
 
2007-02-20 Internete pasirodė netikslumų, pastebėtų vadovėlyje, "Ekonomika XI-XII klasėms", atitaisymai
Kaip ir gaminant kiekvieną produktą pasitaiko įvairių situacijų, taip ir spausdinant vadovėlį, įsivelia klaidų, už kurias autoriai ir leidykla atsiprašo ir jas atitaiso paskelbdami informaciją EŠSC tinklapyje.
 
2006-12-04 Mokomoji medžiaga "Kainų stabilumas: kodėl tau tai svarbu?"
Lietuvos bankas informuoja apie vyresniųjų klasių mokiniams ir mokytojams skirtą mokomosios medžiagos rinkinį tema „Kainų stabilumas: kodėl tau tai svarbu?“. Jį parengė Europos centrinis bankas, bendradarbiaudamas su 25-ių Europos Sąjungos šalių centriniais bankais ir išleido visomis Europos Sąjungos oficialiomis kalbomis.
 
2006-11-07 Vadovėlio "Ekonomika XI-XII klasėms" II dalis
Išleista ir knygynuose pasirodė EŠSC bendradarbių parengto vadovėlio "Ekonomika XI-XII klasėms" II dalis. Šioje dalyje nagrinėjamos valstybės vaidmens ekonomikoje, makroekonomikos ir tarptautinės ekonomikos temos.
 
2006-10-10 EŠSC priims grupę mokytojų iš JAV
Š. m. spalio 22-29 dienomis EŠSC priims į Lietuvą atvysktančią JAV ekonomikos mokytojų grupę. Mokomąjį vizitą organizuoja EŠSC partneris JAV Nacionalinė ekonominio švietimo taryba.
 
2006-09-20 Pasirodė ekonomikos vadovėlis XI-XII klasėms
Jau išleista ilgai laukto vadovėlio "Ekonomika XI-XII klasėms" I dalis. Šiame vadovėlyje teorija nėra sureikšminama. Jos pateikiama tiek, kad būtų galima suprasti, kodėl yra taip ar anaip ir ką su tuo daryti. Vadovėlio tikslas – padėti suvokti, atrasti, mąstyti, analizuoti ir taikyti įgytas žinias.
 
2006-09-18 Atnaujintas EŠSC tinklapis
Pirmoji Ekonominio švietimo centro tinklapio versija pasirodė 2003 m. Nuo to laiko patobulėjo technologijos, pasikeitė ir poreikiai. Dėl to iš esmės atnaujinome centro tinklapį. Įdiegus naujas technologijas, atsirado žymiai daugiau galimybių operatyviai ir paprastai pateikti naujausią informaciją.
 
Naujienų sąrašas
 
 
   
 
Įrašykite savo el.pašto adresą gauti naujienoms
 
© EKONOMINIO ŠVIETIMO SKLAIDOS CENTRAS ¦ info@essc.lt